Odstranění kožních útvarů

Odstranit znaménka, bradavice či jiné kožní výrůstky je možné různými způsoby. Jednou z nejlepších voleb je použití laseru, který je vhodný k odstranění celé škály nežádoucích projevů na kožním povrchu.

Mezi hlavní výhody odstranění těchto kožních problémů laserem patří přesnost zákroku a rychlé hojení, nezanechávající téměř žádné stopy. S laserovým přístrojem je možné odstranit nejrůznější problémy, jako jsou mateřská znaménka, fibromy, papilomy, bradavice, pigmentové skvrny, stařecké skvrny…

Zákrok je minimálně bolestivý, samozřejmostí je možnost aplikace anestetické masti či znecitlivění lokálně aplikovaným anestetikem. Samotné ošetření je velmi rychlé. Odstranění znaménka je trvalé, samotná ošetřená plocha v krátkém čase po přeléčení splyne s okolím.

Po zákroku je třeba se několik dnů vyvarovat činnostem, při kterých je možné se hodně zpotit, vyvarovat se je třeba taktéž koupelím ve vaně či v bazénech, případně návštěvám saun. Do úplného doléčení doporučujeme ochranu před slunečními paprsky.

 

 

 


.